תיקון צנרת מים או ביוב

עשה זאת בעצמך בתיקון פיצוצים

כחלק מהטבע של הגבר הממוצע, וכיוצא מן הכלל גם חלק מן הנשים, לא מעט בעלי בתים יודעים לטפל בבעיות צנרת וסתימות באופן עצמאי. הרעיון של לבצע לבד במקום להזמין בעל מקצוע בשביל לחסוך כסף, בהחלט מובן בחלק מן המקרים.

בכל מקרה ולא משנה כיצד תבחרו לטפל בבעיית צנרת, מומלץ לטפל בה במהרה. פיצוץ קטן בצנרת יכול להפוך במהרה לבעיה חמורה יותר כמו רטיבות ופיצוצים בקירות או בתקרה.

אמבטיה ושירותים

בכל המדובר על פיצוץ בצנרת באמבטיה, מקלחון או שירותים, הבעיה היא חיפוי הקירות. ברוב חדרי האמבטיה מותקנים צינורות המים והביוב בקירות וברצפה לפני שעברו ריצוף וכיסוי.

במקרים אלו נאלצים לא פעם בעלי מקצוע לאתר במומחיות את מקור הנזילה, לפרק מקומית במידה ואפשר את הריצוף הקיים, לתקן את הפיצוץ באמצעות מחבר מיוחד, ולסגור.

נשמע פשוט נכון, אך זה ממש לא. בכל הקשור לפירוק ריצוף ישן או חיפוי קיר, לא תמיד ניתן לפרק כך שהאריחים יישארו שלמים וניתן יהיה להשתמש בהם שנית. עבודת פירוק ריצוף היא עבודה בעייתית שכן במסגרתה מנתקים את האריח מהחומר התופס אותו לקיר. ברוב המקרים זהו יהיה טיט, בטון או דבק קרמיקה.

אם מדובר על בית ישן, אז לא פעם אנו שומעים בעלי נכסים שלא מצליחים להשיג אריחים דומים לאלו שנשברו בעת ההסרה. היום עם מגוון רחב של דוגמאות ופסי עיטור, ישנם פתרונות לבעיה.

מטבח

במידה והתבצעה עבודת שיפוצים או בנייה חדשה במטבח, סביר להניח כי נעשה שימוש בצינורות פקס המתחברים אל חנוכייה הממוקמת בדרך כלל בארון תחת הכיור. תפקיד החנוכייה הוא להוות נקודת ביקורת וברז שליטה על כניסת מים ראשית, ופיצול לצינורות ייעודיים.

במקרים אלו הגישה קלה יחסית וניתן לטפל בשלב א' של הבעיה. סגירת שיבר ראשי של החנוכייה או אחד מהצינורות הספציפיים, ינתק את זרם המים ממקור הבעיה ויימנע את המשך הנזילה.

לאחר שסגרתם את המים והפסיקה הנזילה, אפשר לגשת לתיקון בעזרת מחברים ואם יש צורך אז החלפה.

ייעוץ חינם בנושא, קבלת הערכת עלויות ולוח זמנים, התקשר/י: 052-8633741.

או באמצעות טופס התקשרות:

שיפוצים
 
 
קבלן שיפוץ מקצועי

שיפוץ כללי

עושים צחוק מהעבודה

מעלים את ערך הנכס

עוברים או משפצים

הגשמת חלומות במינימום הוצאות

עיצוב פנים

צביעת הבית

מדריך שיפוצים

כתבת עיצוב סטוקו, נישות גבס

איי אם היא חברת שיפוצים מהמובילות בישראל,
  ומבצעת עבודות שיפוץ הבית, דירות, חנויות, משרדים ועסקים שונים אחרים.

  החברה משרתת מאות לקוחות באזור המרכז:

  • הרצליה, כפר שמריהו ורשפון
  • רעננה, כפר סבא והוד השרון
  • תל אביב, רמת גן וגבעתיים
  • חולון, בת ים וראשון לציון
  • פ"ת ומושבים בסביבה
  • ערים נוספות על פי דרישה.

  לאיי אם היכולת לספק מענה מהיר של עצמאי
  בשילוב עיצוב מקצועי, בנייה וגימור ברמת גימור
  גבוהה ללא פשרות, ועמידה בלוח זמנים.


שיפוצים בטמבור
שיפוצים בנירלט