בדק בית ושמירה על חמימות בחורף

מה עושים על מנת לשמור על חום בבית ותקינות פתחים חשמליים

שערים, דלתות, ויטרינות ופתרונות חשמליים תקינים יימנעו ממך מלהירטב ולהישאר בחוץ, בעוד החלל יישאר חמים וישרה אווירה נעימה.

אם עד כה שמחנו ממזג אוויר המאפשר יציאה החוצה וטיולים, עונת החורף עומדת בפתח ועימה רוחות וגשמים. כמה פעמים הגעתם הביתה או התכוונתם לצאת כשגשם זלעפות ורוחות גורמות למחשבה שזו משימה כמעט בלתי אפשרית?

לצער כולנו, לא פעם אנו רואים בטלוויזיה תמונות של נזקים המתרחשים כאשר עצמים מתעופפים. בדיקת הבית והעסק לפני החורף תתרום לסביבה בטוחה יותר לך, למשפחתך או לצוות העובדים והלקוחות.

אם הנכס שברשותך נפגע כתוצאה מרוחות עזות, גשמים ונזקי חורף אחרים, מומלץ להזמין תחזוקה ולטפל בתקלות במהרה. הזנחת הטיפול עלולה לגרור נזקים ועלויות כבדות, ולא תמיד מזג האוויר מאפשר לוח זמנים לבקשתך.

למרות שהחורף היא העונה בה לא מעט נזקים קורים, היא עונה מדהימה ביופיה. לפניכם סרטון קצר שיוצא קצת מעולם השיפוצים לטובת היופי הטבעי.

לפניכם טיפים לביצוע בדק בית בתחום הכניסה והיציאה שיעזרו לכם להישאר קצת יותר יבשים ולשמור על סביבה חמימה:

שער חשמלי

אם ברשותך שער חשמלי לכניסה לבית, ישנם מקרים בהם נדרש שימון שרשרת, חיזוק ברגים, בדיקת תקינות מסילה, הסרת חלודה וצביעה, וכן בדיקת חיבורים אחרים כפעילות בסיסית לתקינות השאר.

במקרים אחרים כאשר מדובר על אחריות יצרן ובמיוחד אם ברשותך שער חשמלי ישן, מומלץ לבדוק את התאריך האחרון בו התבצעה בדיקת תחזוקה, ובמידת הצורך להזמין אותה. אם החלטת להזמין שער חשמלי חדש, מומלץ להתייעץ עם היצרן ולתאם התקנה במועד אשר יאפשר זאת.

שער חשמלי

חניה חשמלית

אם מדובר על בית פרטי נבחין בין חניה צמודה לחניה חיצונית. אם ברשותך חניה צמודה כחלק מהבית הכוללת כניסה ויציאה פנימית, מומלץ לבדוק מצד אחד את אטימות הדלת הפנימית המקשרת, ומצד שני את המנוע האחראי על הרמה והורדת דלת החניה. כמו כן יש לבדוק חיבורי בטיחות נגד רוח, הסרת חלודה וצביעה נגד מים במידת הצורך.

ישנם מקרים לא מעטים בהם המראה החיצוני של דלת החניה נראה טוב ובכל זאת מומלץ להסתכל היטב ולנסות לאתר סדקים שיכולים להוביל לנזילות וחלודה. כפי שציינו קודם לכן, אם החלטת להזמין דלת חדשה לחניה או מנוע, מומלץ להתייעץ עם היצרן ולתאם מועד התקנה נוח.

חניה חשמלית

דלתות וחלונות

התפתחות הטכנולוגית מאפשרת סגירה ופתיחה חשמלית של דלת הכניסה, ויטרינה, חלונות ופתחים נוספים. אם ברשותך מערכת חשמלית מומלץ לבצע בדיקה.

ייעוץ חינם בנושא, קבלת הערכת עלויות ולוח זמנים, התקשר/י: 052-8633741.

או באמצעות טופס התקשרות:

שיפוצים
 
 
קבלן שיפוץ מקצועי

שיפוץ כללי

עושים צחוק מהעבודה

מעלים את ערך הנכס

עוברים או משפצים

הגשמת חלומות במינימום הוצאות

עיצוב פנים

צביעת הבית

מדריך שיפוצים

כתבת עיצוב סטוקו, נישות גבס

איי אם היא חברת שיפוצים מהמובילות בישראל,
  ומבצעת עבודות שיפוץ הבית, דירות, חנויות, משרדים ועסקים שונים אחרים.

  החברה משרתת מאות לקוחות באזור המרכז:

  • הרצליה, כפר שמריהו ורשפון
  • רעננה, כפר סבא והוד השרון
  • תל אביב, רמת גן וגבעתיים
  • חולון, בת ים וראשון לציון
  • פ"ת ומושבים בסביבה
  • ערים נוספות על פי דרישה.

  לאיי אם היכולת לספק מענה מהיר של עצמאי
  בשילוב עיצוב מקצועי, בנייה וגימור ברמת גימור
  גבוהה ללא פשרות, ועמידה בלוח זמנים.


שיפוצים בטמבור
שיפוצים בנירלט