שיפוץ בצבעים משפיעים

צבעים הם חלק בלתי נפרד מעולם השיפוצים,
וברוב המקרים לכל אחד יהיה טעם שונה

צבעים הם שפה אוניברסאלית המביעים רגשות בצורות ותרבויות שונות. עבור כל אחד מאתנו צבע הוא מקור להעשרה וביכולתו לרומם את מצב רוחנו ולגרום לריגוש במידה ואהבנו אותו או להוריד לנו את המצב רוח במידה ולא התחברנו.

בעולם השיפוצים המתרחב לעבר דרישה הולכת וגדלה לחברה מקצועית אשר משלבת רעיונות חדשניים, ניתן להבחין במאמר זה כי ברצוננו לעזור לכם לחקור את השפעתם של צבעים על מרחב המחייה שלנו וכיצד אנו מגיבים לצבעים שונים. שילובי צבעים הקיימים בטבע הם מדריך מצוין.

צבע יכול להיות מחוספס ומרתק או רגוע וחלק, כולנו נולדים עם תכונות שונות לתגובה לצבעים. אם צבע מסוים מפריע לך, תיפטר ממנו. צבעים הם בעלי השפעה ולכל אחד מאתנו יש העדפות אישיות.

פלטת צבעים אישית

הדרך בה אנחנו רואים צבעים יכולה להיות שונה לגמרי מהדרך בה רואה האדם שלידך וצבע מסוים שאדם אחד רואה כמלא, עדין ועשיר יכול להראות לאדם אחר כראוותני וצעקני מדי. צבעים בסיסיים כוללים מגוון רחב של גוונים וטונים והדרך לקום בכל בוקר וליהנות מסביבת הצבע שלך היא פשוט לדבוק בצבעים אשר מושכים אותך ועדיפים עליך אישית.

טיפ: בחרו כלים, רהיטים, בדים, מנורות, פרחים ושאר חפצים במגוון הצבעים הנכללים בפלטת הצבעים האישית להשלמת המראה.

שיפוצים וצבעים יוצרים מצבי רוח

לצבעים יש את היכולת להשפיע על מצב הרוח. צבעים שונים קשורים לריפוי, מובילים להיותנו שמחים ואילו לצבעים אחרים יש השפעה שלילית המסוגלים לגרום לעצבות.
נוכל לקחת לדוגמא את בחירת הפרחים לבית: אם ניקח פרחים צהובים נוכל להבחין כי יגרמו לנו להרגשת שמחה בעוד פרחים בצבע לבן וירוק יגרמו לנו להרגשה נינוחה וקלילה.

צבעים מובילים בעולם השיפוצים

ישנם מיליוני צבעים אם ניקח בחשבון את הגוונים אך נתרכז כרגע בצבעים בסיסיים.

שיפוצים בצבע צהוב

הצבע הצהוב הוא הצבע השמח ביותר בפלטת הצבעים ובגלגל הצבע ההפוך מצהוב הוא צבע סגול. בשילוב צבעים מוצלח נוכל לקחת את הצבע הצהוב ולשלבו עם כחול או סגול.

שיפוצים בצבע כתום

הצבע הכתום נחשב לצבע דינאמי בפלטת הצבעים והחם ביותר. משום שהצבע הכתום הוא כה דומיננטי הוא מהווה אתגר של ממש בכל הקשור לעבודת שיפוצים אך שימוש נכון בו ישיג חגיגה של ממש. שילוב צבעים טוב יהיה ביחד עם גוונים אדומים וצהובים.

שיפוץ בצבע ורוד

ורוד הוא צבע חיובי ומשתלב היטב עם סגול ואדום.

עיצוב בצבע כחול

הצבע הכחול הוא בחירה אולטימטיבית. כחול שמיים, אפור ולבן יוצרים סביבה רגועה. שילוב של כחול, לבן וחום הוא שילוב עדין המתאים לחדרי שינה, אמבטיה וסלון. האווירה הנוצרת משילובים אלו תאפשר לך להירגע בכיף אחרי יום עבודה עמוס.

שיפוצים בצבע לילך

צבע לילך משתלב בצורה הטובה ביותר יחד עם לבן ולא בשילוב צבעים כהים.

שיפוץ וצביעה בצבע לבנדר

אם ברצונכם ליצור אווירה נינוחה ורגועה, שימוש בצבע לבנדר הוא מומלץ לחדרי שינה וחדרי אמבטיה. שילוב צבעים מנצח הוא יחד עם כסף או גווני אפור.

צבע קרם

קרם משמעותו שימוש בצבע לבן עם נגיעה של צהוב. לא ניתן להתעלם מצבע הקרם אך הוא נחשב לאלגנטי במיוחד כאשר מתלווים אליו צבעים כגון: שנהב או צבעי עץ חמימים.

שיפוצים בצבע אדום

צבע אדום הוא אקטיבי יותר משאר הצבעים, מביע ריגוש וחזק יותר מאשר משרה תחושת רוגע. אדום מסמל תשוקה, אנרגיה, כוח ומעבר לכך סיכון. עם הצבע האדום יש להיזהר ולעשות שימוש חכם שכן יכול להביע אהבה ושנאה ועל מנת לא להגיע לתוצאות שאינן רצויות יש להתייעץ עם חברת שיפוצים מקצועית.

שיפוץ בצבע כסף

החל משנת 2000 השימוש בצבע כסף הפך נפוץ יותר בעולם האופנה והזוהר. אם חדשנות שלא ניתן להתעלם ממנה היא מה שאתם מחפשים, צבע כסף הוא הפתרון.


ייעוץ חינם בנושא, קבלת הערכת עלויות ולוח זמנים, התקשר/י: 052-8633741.

או באמצעות טופס התקשרות:

שיפוצים
 
 
קבלן שיפוץ מקצועי

שיפוץ כללי

עושים צחוק מהעבודה

מעלים את ערך הנכס

עוברים או משפצים

הגשמת חלומות במינימום הוצאות

עיצוב פנים

צביעת הבית

מדריך שיפוצים

כתבת עיצוב סטוקו, נישות גבס

איי אם היא חברת שיפוצים מהמובילות בישראל,
  ומבצעת עבודות שיפוץ הבית, דירות, חנויות, משרדים ועסקים שונים אחרים.

  החברה משרתת מאות לקוחות באזור המרכז:

  • הרצליה, כפר שמריהו ורשפון
  • רעננה, כפר סבא והוד השרון
  • תל אביב, רמת גן וגבעתיים
  • חולון, בת ים וראשון לציון
  • פ"ת ומושבים בסביבה
  • ערים נוספות על פי דרישה.

  לאיי אם היכולת לספק מענה מהיר של עצמאי
  בשילוב עיצוב מקצועי, בנייה וגימור ברמת גימור
  גבוהה ללא פשרות, ועמידה בלוח זמנים.


שיפוצים בטמבור
שיפוצים בנירלט