צבע איכותי מוביל לרמת גימור גבוהה

עבודת צבע מתחילה בבחירה נכונה של צבע ומומלץ שתתבצע על ידי חברת שיפוצים מובילה

בניגוד לדעה הרווחת בכל הקשור לעבודות צבע, מט אינו תמיד מהווה את הבחירה נכונה. גימור מבריק גורם להשתקפות ולכן מתעתע בעין האנושית ויוצר מראה חלק ורמת גימור גבוהה. מדוע ? העין האנושית מתמקדת בשקיפות האור ולכן ברוב המקרים מטשטשת את הפגמים בקיר כגון מריחות צבע ופגמים אחרים.

אם כן שימוש בצבע מבריק הוא מועדף אך גם פה, כשניגשים לביצוע עבודת צבע, מומלץ לבחור בצבע חצי מבריק ולא מבריק מלא משום שצבע מבריק מלא, בעצם ידגיש את הפגמים ולא יטשטש אותם.

בעקרון קיימים שני סוגי צבעים

צבע על בסיס שמן והשני הוא צבע על בסיס מים. כמובן שישנם סוגים נוספים של צבע אך אלו שני הסוגים העיקריים אותם ניתן למצוא כמעט בכל חנות צבע או חנויות טמבור למיניהם.

צבע על בסיס שמן מורכז ברוב המקרים משמן ושרף. זהו צבע שקל לעבוד עימו אך קשה לנקות. בשימוש בצבע שמן יש להשתמש במרכיבים נוספים כגון טרמפנטין, פריימר וחומרים מדללים אחרים על פי בחירת המשפץ. צבע שמן הוא בעל ריח חזק יותר ורעיל יותר מצבע על בסיס מים וכן יקר יותר, אך יש לו יתרון אחד מובהק וזו עמידותו לאורך זמן.

צבע על בסיס מים הוא צבע דחוס יותר מצבע שמן ולכן אם מבוצעת עבודת צבע ברמה גבוהה, סביר להניח שהתוצאה תהיה רמת גימור גבוהה יותר. צבעים על בסיס מים הם קלים יותר לניקוי וניתן להשתמש במים וסבון על מנת להוריד כמעט כל כתם.

צבע מים עמיד פחות מצבע על בסיס שמן אך רוב צבעי המים המשווקים היום בעולם מחזיקים לפחות 15-20 שנה. היתרון הגדול ביותר של צבע על בסיס מים הוא שהוא בריא יותר ואינו רעיל כמו צבע שמן. האדים הנוצרים מצבע על בסיס מים אינם מזיקים כמו אדים הנוצרים מצבע שמן ולכן בבואכם לבצע עבודת צבע מסוימת יש לבחון את העניין בקפידה.

צביעה ראשונה בפריימר היא דרך מצוינת לקבלת תוצאה מרשימה ורמת גימור גבוהה. צבע פריימר שונה מצבע רגיל ומטרתו לכסות כתמים וליצור אזור חלק לצביעה בשלב השני.

היתרון בצבע פריימר הוא ביכולתו ליצור שכבה בין הקיר לבין הצבע הרגיל ובכך מונע מהקיר לספוג את הצבע וכך נמנע מבזבוז.

זוכרים את המשפט "מים ושמן לא מתחברים", זה פשוט נכון ונוכל להשליך זאת על הצבע. אם נרצה לצבוע את הקיר בצבע מבוסס מים, לא נשתמש בצבע פרימייר על בסיס זמן שכן התוצאה תהיה רחוקה ממה שציפינו. אם החלטתם לבחור צבע על בסיס מים, עדיף שתמצאו צבע פרימייר על בסיס מים.

העצה האחרונה שלנו היא שיש לזכור כי הכנת הקיר לפני צביעה וטכניקות צביעה הן משמעותיות מאד לקבלת רמת גימור גבוהה. אם אין ברשותך מיומנויות אלו כדי שתעסיק חברת שיפוצים מקצועית שתבצע את העבודה לשביעות רצונך.


ייעוץ חינם בנושא, קבלת הערכת עלויות ולוח זמנים, התקשר/י: 052-8633741.

או באמצעות טופס התקשרות:

שיפוצים
 
 
קבלן שיפוץ מקצועי

שיפוץ כללי

עושים צחוק מהעבודה

מעלים את ערך הנכס

עוברים או משפצים

הגשמת חלומות במינימום הוצאות

עיצוב פנים

צביעת הבית

מדריך שיפוצים

כתבת עיצוב סטוקו, נישות גבס

איי אם היא חברת שיפוצים מהמובילות בישראל,
  ומבצעת עבודות שיפוץ הבית, דירות, חנויות, משרדים ועסקים שונים אחרים.

  החברה משרתת מאות לקוחות באזור המרכז:

  • הרצליה, כפר שמריהו ורשפון
  • רעננה, כפר סבא והוד השרון
  • תל אביב, רמת גן וגבעתיים
  • חולון, בת ים וראשון לציון
  • פ"ת ומושבים בסביבה
  • ערים נוספות על פי דרישה.

  לאיי אם היכולת לספק מענה מהיר של עצמאי
  בשילוב עיצוב מקצועי, בנייה וגימור ברמת גימור
  גבוהה ללא פשרות, ועמידה בלוח זמנים.


שיפוצים בטמבור
שיפוצים בנירלט