מטבח ופינות אוכל

החלפת מטבח יכולה להיות משימה מרתיעה, במיוחד אם מדובר על בית ישן שהבלאי עשה את שלו או שנשכחה בו עבודת תחזוקה

נכון שבניית תקציב חכם על פי תוכנית מעצב היא רעיון מצוין, אך תכנית אדריכלית מקצועית תדע לספק מענה להצגת עלויות נוספות עבור דברים בלתי צפויים שיש להתחשב בהם כאשר מדובר על יציבות המבנה.

לעולם לא תדע מה באמת מסתתר ובמה תתקל כאשר קירות יתחילו להישבר. יש לזכור שבבתים ישנים במיוחד עלולים להתגלות בעיות שאינן נראות כמו פיצוצים בצנרת, נזילות שגורמות נזק לקיר, צינורות אינסטלציה ישנים וחלודים, חוטי חשמל גלויים שעבר זמנם, ריצוף שיצא ממקומו ו/או נישבר וכן הפתעות נוספות אחרות.

החלפת מטבח

חשוב לזכור! - כאשר סיימת את השיפוץ – סיימת, מה שאומר שאין דרך קלה וזולה חזרה.

שיפוץ מטבח

כמה עולה שיפוץ מטבח?

מחיר של שיפוץ מטבח תלוי בהרבה גורמים. איפה אתה גר, כמה ישן הבית, הרגלי בישול, מכשירי חשמל שתרצו, אילוצי שטח ותקציב. אין מחיר קבוע לשיפוץ מטבח. אף על פי כן, המחיר יכול להיות זול באופן ניכר אם תכנית אדריכל ו/או עיצוב פנים תיכתב במקצועיות ותהווה כלי עבודה לקבלן שיפוצים על פי שלבים.

 מה חובה?

 בכל הקשור לשיפוץ ובמיוחד אם הבית נבנה בזמן קום המדינה, יש כמה נושאים שיש להתמודד עמם. ראשית ברוב המקרים תאלצו להשכיר מכולה גדולה לאיסוף פסולת, דבר שיש להוסיף לעלות. כמו כן מסתבר שלא רק קווי אינסטלציה וחשמל חייבים לעמוד בתקן, ישנם מקרים שקבלן השיפוצים ייתקל בצינורות עם מעטפת אסבסט. במקרים אלו, קבלני השיפוץ מרימים את המחיר שכן מדובר בעבודה בעלת סיכונים רפואיים לפועל. למרות שהחלפת קווים נוגעת רק לחדר בו מתבצע השיפוץ, ישנם מקרים בהם חשמלאים מוסמכים ממליצים להחליף את הקווים הרלוונטיים החל מארון החשמל.

עלות לבנייה חדשה

בעוד קבלני שיפוצים מציעים מחירים שונים לביצוע עבודות ובעלי נכסים מוציאים את המחשבונים, יש לשים לב היטב לפרטים שכן על פניו היינו בוחרים קבלן שיפוצים על פי המחיר הנמוך המופיע בהצעתו, אך פה המילכוד.

כמה ששילמת - ככה קיבלת !
זו אינה קלישאה, ובמיוחד כאשר מדובר על עיצוב ובנייה. אם קבלן א' הציע X ש"ח עבור ביצוע עבודה, בעוד קבלן ב' הציע Y ש"ח עבור ביצוע אותה עבודה, יש פה בעיה. במקרה שכזה סביר להניח כי קבלן א' יעבוד על פי המינימום הנדרש על מנת לסיים את העבודה ולא להפסיד וכך גם תיראה התוצאה. קבלן ב' אמנם דורש יותר אך יכולה להיות לכך בהחלט סיבה.

מה עוד יש לקחת בחשבון בבנייה חדשה

יש לקחת בחשבון את ההוצאה של התקנת מערכת חשמל חדשה הכוללת חיווט, שרשורים, קופסאות חשמל, שקעים, תקעים ומפסקים נוספים. עוד יש לקחת בחשבון החלפת צנרת המים ומערכת ביוב חדשה.

בשום מקרה לא מומלץ לחבר מערכות ישנות למערכות חדשות רק על מנת שיעבוד. לכל מוצר יש אורך חיים ואף אחד לא היה רוצה לפרק עבודה מעוצבת בגלל חסכון בעת השיפוץ.

בשיפוץ מטבח חשוב במיוחד לבצע עבודת חשמל מקצועית באמצעות חשמלאי מורשה שידאג בין היתר לארקה שכן כולנו יודעים שמים וחשמל לא ממש מסתדרים ושילוב חובבני ביניהם הוא פשוט סכנת חיים.

מה עושים עם המטבח הישן?

רוב בעלי הנכסים חושבים על שדרוג ושיפוץ המטבח הישן על חשבון בניית חדש. ברוב המקרים המטבח ייצטרך הגבהה, חידוש פורמייקה, צביעה ועוד, מה שהופך את עניין שיפוץ מטבח ישן ליקר יותר מבניית חדש.

במידה והמטבח הישו עשוי מעץ מלא ו/או שווה להשאירו מסיבה אחרת, עשה את השיקולים, במידה ולא, פשוט תהנה מהמטבח החדש שלך!


ייעוץ חינם בנושא, קבלת הערכת עלויות ולוח זמנים, התקשר/י: 052-8633741.

או באמצעות טופס התקשרות:

שיפוצים
 
 
קבלן שיפוץ מקצועי

שיפוץ כללי

עושים צחוק מהעבודה

מעלים את ערך הנכס

עוברים או משפצים

הגשמת חלומות במינימום הוצאות

עיצוב פנים

צביעת הבית

מדריך שיפוצים

כתבת עיצוב סטוקו, נישות גבס

איי אם היא חברת שיפוצים מהמובילות בישראל,
  ומבצעת עבודות שיפוץ הבית, דירות, חנויות, משרדים ועסקים שונים אחרים.

  החברה משרתת מאות לקוחות באזור המרכז:

  • הרצליה, כפר שמריהו ורשפון
  • רעננה, כפר סבא והוד השרון
  • תל אביב, רמת גן וגבעתיים
  • חולון, בת ים וראשון לציון
  • פ"ת ומושבים בסביבה
  • ערים נוספות על פי דרישה.

  לאיי אם היכולת לספק מענה מהיר של עצמאי
  בשילוב עיצוב מקצועי, בנייה וגימור ברמת גימור
  גבוהה ללא פשרות, ועמידה בלוח זמנים.


שיפוצים בטמבור
שיפוצים בנירלט