רעיונות מקוריים לשיפוץ מטבח

טיפים פשוטים לעבודת שיפוצים המאפשרים לשדרג את מראה המטבח ולהפוך אותו לפונקציונאלי

עד לפני כמה שנים דאגו בעלי נכסים כי חברת הבנייה או שיפוצים האחראית על שדרוג הנכס תדאג למקם את המטבח כחדר ייעודי להכנת אוכל ומופרד מחלקי הבית השונים. כעת הזמנים השתנו והמטבח המודרני מהווה חלק מרכזי בבתים רבים ומהווה הרבה מעבר לחדר בישול.

שיפוץ מטבח למודרני מטרתו הפיכת החדר לשימושי עבור ישיבה עם חברים, מקום בו הילדים יכולים להכין את שיעורי הבית, ואפילו חדר המכיל מחשב בו ניתן לעבוד ממש כמו משרד.

השימושים השונים למטבח גרמו לחדר להיות אחד מבין שלושת החדרים העיקריים אש נלקחים בחשבון בעת החלטה על עבודת שיפוצים. שיפוץ מטבח נראה לרבים מאתנו כפרויקט בעל עלויות לא קטנות אך בעזרת כמה טיפים לעבודות שיפוצים בתחום המטבח, ניתן להשיג תוצאות מרהיבות.

שיפוץ מטבח

צביעת קירות המטבח

רוב האוכלוסייה חושבת על מוצרים חדשים, התקנות מיוחדות ובמיוחד על ארונות אחסון שמדובר על שיפוץ מטבח, אך אף אחד מאלו אינו הכרחי ליצירת מטבח מודרני ופונקציונאלי. במקום החלפת מקרר או תנור ישן שעדיין עובדים, תחשבו על דברים אחרים. על ידי פעולה פשוטה של צביעת מטבח בצבע חדש ומודרני ניתן להפוך מטבח מיושן לחדשני.

המלצתנו כחברת שיפוצים מקצועית היא לצבוע את קירות המטבח בצבע בהיר, במיוחד אם שטח המטבח אינו גדול יחסית וזאת על מנת להפוך אותו ויזואלית לגדול יותר. צבע לבן, צהוב וורוד בהיר הם בהחלט צבעים נפוצים למטבח אך השיטה הטובה ביותר היא פשוט לצבוע בצבע שמתאים לבעל הבית הרי והוא ובני ביתו הם אלו שיבלו שם לא מעט זמן.

שיפוץ מטבח מתייחס לשטח כאל דומיננטי ויש לקחת בחשבון שאת קירות המטבח יש לנקות מפעם לפעם ולכן נמליץ על רכישת צבע על בסיס מים מחברה מוכרת אשר יבטיח את האפשרות לנקות את הקירות מבלי שהצבע יינזק.

צביעת ארונות המטבח

לא פעם אנו נתקלים בעבודות שיפוצים כאשר התקציב קצת מוגבל ואין ביכולתו של בעל הבית להחליף את כל ארונות המטבח ולמצוא פתרונות אחסון חדשים. צביעת ארונות המטבח בצבע אוף וויט (Off White) או לבן יכולה לעשות פלאים לארונות ישנים. אם נרצה להיות קצת יותר יצירתיים נוכל להחליף את דלתות הארונות לזכוכית ואם נרצה במראה פתוח נוכל להשתמש במדפי אחסון פתוחים ולהוריד את הארונות בכלל. אם בחרתם להשתמש בדלתות זכוכית, זכרו כי ניתן יהיה לראות את הכלים המאוחסנים כך שצבע הכלים נהפך להיות קריטי למראה.

החלפת ידיות

דרך נוספת לשדרוג מראה המטבח בעבודת שיפוצים היא החלפת ידיות לארונות. ישנו מגוון רחב של ידיות אשר מוצעות על ידי יבואנים ויצרנים רבים ובסיבוב של אחר הצהריים תוכלו לבצע רכישה זולה יחסית אשר תשדרג את ארונות המטבח מקצה לקצה.

שיפוץ משטח העבודה

החלפת השיש במטבח בהחלט מהווה חלק חשוב בעבודת השיפוץ ויש להתחשב בה בכל הקשור להכנת התקציב לשיפוץ.

החלפת ריצוף המטבח

כמו בכל עבודת שיפוצים אנו ממליצים על שינוי המתחיל בריצוף החדר אשר דרכו נקבל את התחושה הכללית. רצפת קרמיקה או פורצלן עדיפים על רצפת עץ מפני שיש לזכור כי מטבח הוא שטח אשר בדרך כלל דורש ניקיון ושטיפה באופן תדיר יותר מאשר שאר החדרים.

החלפת כיור המטבח

לאחר שהחלפנו את החלקים הרבים המרכיבים את המטבח נסתכל על הכיור. אם הכיור ישן ויש להחליפו אז נעשה זאת אך לפני כן כדאי שנסתכל על הברז. בהחלפה פשוטה של הברז לאיכותי ומעוצב נוכל לקבל תוצאה מצוינת אשר תחפה על החלפת כיור שלם.

התקנת תאורה במטבח

בסופו של תהליך נגיע לתאורה. בתהליך זה יש לאפשר חשיפה מקסימאלית של תאורה טבעית חיצונית מהחלונות כך שאם ברשותכם וילונות כהים, זה הזמן להיפתר מהם. נורות הלוגן מומלצות ליצירת מטבח חמים ותאורה בארונות האחסון הכוללים דלתות זכוכית לבטח ישיגו מראה חדשני.

המסקנה היא שעל מנת להפוך מטבח לחדשני יותר וצעיר לא חייבים להשתגע עם תקציבי ענק. הנקודות שהזכרנו מעלה המתבצעות על ידי חברת שיפוצים מקצועית ישנו במאת האחוזים את מראה המטבח וישיגו את המטרה מבלי להיכנס לתקציבי ענק שיעיקו על הכיס.


לייעוץ אישי של חברת שיפוצים מקצועית לשדרוג המטבח,
התקשר/י: 09-7401614, 052-8633741, או על ידי
טופס התקשרות.

שיפוצים
 
 
קבלן שיפוץ מקצועי

שיפוץ כללי

עושים צחוק מהעבודה

מעלים את ערך הנכס

עוברים או משפצים

הגשמת חלומות במינימום הוצאות

עיצוב פנים

צביעת הבית

מדריך שיפוצים

כתבת עיצוב סטוקו, נישות גבס

איי אם היא חברת שיפוצים מהמובילות בישראל,
  ומבצעת עבודות שיפוץ הבית, דירות, חנויות, משרדים ועסקים שונים אחרים.

  החברה משרתת מאות לקוחות באזור המרכז:

  • הרצליה, כפר שמריהו ורשפון
  • רעננה, כפר סבא והוד השרון
  • תל אביב, רמת גן וגבעתיים
  • חולון, בת ים וראשון לציון
  • פ"ת ומושבים בסביבה
  • ערים נוספות על פי דרישה.

  לאיי אם היכולת לספק מענה מהיר של עצמאי
  בשילוב עיצוב מקצועי, בנייה וגימור ברמת גימור
  גבוהה ללא פשרות, ועמידה בלוח זמנים.


שיפוצים בטמבור
שיפוצים בנירלט