חדר שינה למספר ילדים

אם ברשותכם רק חדר שינה אחד עבור כמה ילדים, תצטרכו להיות יצירתיים על מנת להקנות לכל ילד את הפונקציונאליות והנוחות לה הוא זקוק

לפניכם מספר טיפים מועילים ורעיונות כיצד לבנות או לשפץ ולעצב חדר שינה בודד למשפחה מרובת ילדים.

פונקציונאליות למוצרי אחסון ושינה

ללא ספק ובמיוחד לאחר שמחקרים פסיכולוגים מוכיחים כי התפתחות הילד תלויה גם במרחב המחייה שלו. כל ילד זקוק למקום אישי ופרטי לאחסן פריטים אישיים ובלילה זקוק הילד לשינה במיטתו.
בימינו שלא כמו בעבר, מלבד האופציה לרכישת "מיטת קומתיים" - מיטה אחת כשמעליה מיטה נוספת, ניתן לרכוש או להזמין בעיצוב אישי גם יחידה משולבת פונקציונאלית הכוללת מיטה המחוברת לשולחן עבודה ומדפים, כאשר המיטה יכולה להתקפל ולהיהפך לספת ישיבה. עוד על מוצרי אחסון.

פונקציונאליות ברצפת החדר

תכנון שטח הרצפה הוא פרויקט בפני עצמו, שכן להכניס כמה מיטות, שולחנות וארונות לחדר אחד, זוהי פעולה לא פשוטה.

עיצוב חדר שינה צר וארוך יוביל בטח לסידור המיטות אחת לאחר השנייה, כאשר מול כל אחת יהיה ארון, שולחן ומדפים. ואם שיפוץ חדר שינה מרובע הוא העניין, אז תחילה נבדוק בכמה ילדים מדובר. אם מדובר על שלושה לצורך העניין, אז ניתן לשלב את שני הילדים הקטנים בצורה ארגונומית ולתת לילד הגדול יותר התייחסות קצת שונה, משום שגם צרכיו משתנים על פי הגיל.

שיטה נוספת לשיפוץ חדר שינה עבור כמה ילדים היא שימוש משולב במיטת יחיד עבור בוגר ומיטת קומתיים עבור שני הילדים הקטנים יותר, שבוודאי ייהנו מהרעיון. (לא נדון פה במחלוקות שבין הילדים על מי יישן בקומה העליונה ומי יישן במיטה התחתונה שכן זהו עניין פסיכולוגי ומומלץ בכל מצב שכזה, להתייעץ עם פסיכולוגית אשר לבטח תדע לעזור בבעיה).

עיצוב חדר שינה

סעיף זה הינו הבעייתי ביותר בכל הקשור לעבודת שיפוצים הכוללת שיפוץ חדר שינה לכמה ילדים. משום שלכל ילד ובכלל לכל אדם יש אישיות, טעמים אישיים וזה בדיוק מה שמיוחד באדם, קשה מאד להתאים את אותם שילובי צבעים לכמה אנשים.

עבור בנים ניתן להשתמש בטפטים מצוירים ולתת לכל אחד מהילדים לבחור את הדמויות האהובות עליו. עבור בנות זה קצת יותר קל שברוב המקרים יסכימו בקלות יותר על צבע הקיר או שילוב של דמויות מצוירות כמו נסיכות.

עיצוב אומנותי

באמצעות עיצוב אומנותי ניתן לתת לילדים פלטת צבעים אשר יכולים להשתלב אחד עם השני וכך על ידי שילוב חכם, ניתן ליצור סביבה הרמונית מושלמת כך שכל ילד נהנה בחלקו.


ייעוץ חינם בנושא, קבלת הערכת עלויות ולוח זמנים, התקשר/י: 052-8633741.

או באמצעות טופס התקשרות:

שיפוצים
 
 
קבלן שיפוץ מקצועי

שיפוץ כללי

עושים צחוק מהעבודה

מעלים את ערך הנכס

עוברים או משפצים

הגשמת חלומות במינימום הוצאות

עיצוב פנים

צביעת הבית

מדריך שיפוצים

כתבת עיצוב סטוקו, נישות גבס

איי אם היא חברת שיפוצים מהמובילות בישראל,
  ומבצעת עבודות שיפוץ הבית, דירות, חנויות, משרדים ועסקים שונים אחרים.

  החברה משרתת מאות לקוחות באזור המרכז:

  • הרצליה, כפר שמריהו ורשפון
  • רעננה, כפר סבא והוד השרון
  • תל אביב, רמת גן וגבעתיים
  • חולון, בת ים וראשון לציון
  • פ"ת ומושבים בסביבה
  • ערים נוספות על פי דרישה.

  לאיי אם היכולת לספק מענה מהיר של עצמאי
  בשילוב עיצוב מקצועי, בנייה וגימור ברמת גימור
  גבוהה ללא פשרות, ועמידה בלוח זמנים.


שיפוצים בטמבור
שיפוצים בנירלט