פעולות בסיסיות לעבודת צבע

אם אתם מתכננים לצבוע את הבית, משרד, חדרים או כל שטח אחר ולא בטוחים מהיכן להתחיל, לפניכם מדריך צביעה קצר שיעזור לכם בעבודה.

עוד לפני שאתם פותחים את הרולרים ומברשות הצבע מהשקיות ומתחילים לשפוך צבע על הקירות, מומלץ שתהיו מאורגנים ותעבדו לפי סדר. הפעולה הראשונה וסדר נכון בעבודת צבע מתחילה בחנות הצבע עצמה.

את בוודאי מכירים את הדפים עם דוגמאות הצבע השונות שמונחות בכל חנות צבע, קוראים לזה בשפה המקצועית מניפת צבעים. מומלץ כי תבחרו כמה דפי צבעים שאהבתם וקחו אתכם הביתה כמה מהדוגמאות שמדברות אליכם. אם כבר נכנסתם לחנות הטמבור או כל חנות צבע אחרת, כדאי לרכוש רולרים, מברשות, סרטי הדבקה ומוצרים אחרים על פי סוג עבודת הצבע אותה אתם הולכים לבצע.

ישנם עבודות צבע שונות אשר דורשות מברשות מסוגים וגדלים שונים, רולרים עם מוטות גבוהים (בדרך כלל מסייעים לצביעת מקומות גבוהים ותקרות) ולא נשכח להזכיר לכם שכדאי מאד שיהיה בסביבה גם סכין יפני.

 מרגע זה מתקדמים לעבודה הממשית. אז הגעתם הביתה חזרה מחנות הצבע ומה שעליכם לעשות זה להדביק את דפי הצבע שלקחתם לדוגמא על גבי הקירות הייעודיים ושימו לב לטיפ הבא: מומלץ כי תבצעו זאת בשעות שונות של היום, גם בלילה וגם באור יום כך תוכלו לדעת בוודאות מהו הצבע אשר יסתדר לכם בעין בצורה הטובה ביותר.

ברגע שבחרתם צבע מסוים, חזרו לחנות הצבע ורכשו כמות מספקת לכיסוי השטח כולו. מומלץ למדוד את השטח (גובה ורוחב) וכך להבטיח כי לא יחסר לכם צבע באמצע העבודה. ישנם סוגי צבעים שונים מבוססי מים או שמן והבחירה צריכה להיעשות בהסתכלות על השטח הייעודי לצביעה.

מתקדמים? טוב, אז כמו חברת שיפוצים מקצועית, יש ברשותכם את הצבע והכלים הנדרשים לביצוע עבודת צבע והגיע העת להסתכל טוב על הקירות. יש להסיר כל אלמנט עיצובי מהם וזה כולל וילונות, תמונות, מסמרים, ברגים ושאר האלמנטים שעלולים להפריע לעבודת הצביעה ו/או לגרום נזק לכלי העבודה.

יש לציין כי אם השטח המיועד, הקירות, התקרה או שטח אחר מלאים באבק או כתמים, כדאי מאד לשטוף את הקירות ורק לאחר שיתייבשו כמו שצריך להמשיך בעבודה.

טוב אז עכשיו באמת הגיע הזמן לצבוע. הדביקו לרצפה ניילון או בדים על מנת לשמור על הרצפה ועצה מחברת שיפוצים מקצועית היא לשפוך מעט מים על גבי הניילון או לדאוג כי הבדים יורטבו במעט.  מומלץ להתחיל עבודת צבע כאשר הצביעה מתבצעת מהתקרה מטה וזאת על מנת למנוע נזילות שיהרסו לכם את עבודת האומנות.

יש לצבוע שכבה ראשונה, לתת לה להתייבש ורק לאחר מכן להעריך האם יש צורך בשכבה שנייה הקוריה בשפה המקצועית "יד שנייה". לאחר שסיימתם יש להוריד בזהירות את סרטי ההדבקה מהשקעים ומהאלמנטים השונים אשר שימרתם, להוציא מהרצפה את הניילון או הבדים הספוגים וליהנות מעבודת צבע מקצועית אשר הקנתה לכם מראה חדש ומרענן.


לייעוץ אישי של חברת שיפוצים המתמחה בעבודת צבע וצביעה אומנותית, וכן הערכת עלויות ולוחות זמנים, התקשר/י: 052-8633741.

או באמצעות טופס התקשרות:

שיפוצים
 
 
קבלן שיפוץ מקצועי

שיפוץ כללי

עושים צחוק מהעבודה

מעלים את ערך הנכס

עוברים או משפצים

הגשמת חלומות במינימום הוצאות

עיצוב פנים

צביעת הבית

מדריך שיפוצים

כתבת עיצוב סטוקו, נישות גבס

איי אם היא חברת שיפוצים מהמובילות בישראל,
  ומבצעת עבודות שיפוץ הבית, דירות, חנויות, משרדים ועסקים שונים אחרים.

  החברה משרתת מאות לקוחות באזור המרכז:

  • הרצליה, כפר שמריהו ורשפון
  • רעננה, כפר סבא והוד השרון
  • תל אביב, רמת גן וגבעתיים
  • חולון, בת ים וראשון לציון
  • פ"ת ומושבים בסביבה
  • ערים נוספות על פי דרישה.

  לאיי אם היכולת לספק מענה מהיר של עצמאי
  בשילוב עיצוב מקצועי, בנייה וגימור ברמת גימור
  גבוהה ללא פשרות, ועמידה בלוח זמנים.


שיפוצים בטמבור
שיפוצים בנירלט