צבע על פי תורת פאנג שווי

טיפים לבחירת צבע לחדר שינה, אמבטיה, שירותים, סלון וחדר אורחים

לא פעם אנו נתקלים בלקוחות אשר מעוניינים בסופה של עבודת שיפוצים, לעצב את החלל המשופץ על פי תורת פאנג שווי.

כחברת שיפוצים מקצועית אנו לא נכנס לשאלות האם השיטה היא נכונה, הפתרון האידיאלי או איזה שהיא המלצה שכן עיצוב בית, משרד או חלל אחר מתבצע על פי טעמו האישי של הלקוח.

אם החלטתם כי עיצוב בית על פי פאנג שווי הוא הדבר האידיאלי עבורכם, לפניכם כמה טיפים הקשורים לעבודת שיפוצים ובחירת צבע אשר ישפר את מראה החלל. אם צבעי הבית נבחרו למטרת שיפוצים על פי תורת פנג שווי, ביכולתם לגרום לבני הבית לישון טוב יותר בלילה, לגרום לאווירה מוקסמת ליד שולחן האוכל בארוחות משפחתיות והרגשת רוגע בחדר השינה.

שיפוץ חדר שינה

חדר שינה אמור לשמש כמקום המשרה רוגע ומאפשר לנוח. לקוחות שיפוץ רבים מעוניינים כי בנוסף לכך, על חדר השינה להיות רומנטי.
לדוגמא: על פי תורת פאנג שווי סביר להניח כי אדם אשר יצבע את קירות חדר השינה שלו בצבע אדום, לא ייהנה מהשינה כפי שאם היה צובע את החדר בצבע חי ומשתמש באלמנטים אחרים על מנת ליהנות מהצבע האדום כגון: מסגרת תמונה או כיסוי לכרית.

גישה נוספת אומרת כי לכל אדם ישנה שייכות לאחד מן האלמנטים המוכרים לנו: מים, עץ, אש, אדמה ומתכת. אדם אשר מכיל בתוכו בצורה מכובדת את אלמנט המים לדוגמא, ייהנה מגווני כחול אך יכול להעשיר את עולמו על ידי שילוב של צבעים מאלמנטים נוספים כגון: צבע ירוק מאלמנט העץ, אדום או וורוד מאלמנט האש, כתום, צהוב או חום לאלמנט אדמה וצבע לבן, כסף או זהב לאלמנט המתכת.

בחירת צבע עבור חדר  שינה לילדים היא פעולה קצת יותר מסובכת. הורים רבים מעדיפים לצבוע את חדרי ילדיהם בצבעי פסטל או צבעים בהירים חיים אחרים אך שוכחים, חדר הילדים אינו נועד אך ורק לשינה אלא גם עבור משחקים. צבעים חיוורים מדי ייגרמו לילד לצאת מחדרו אם לא בא לו לנוח. פתרון קריאטיבי יכול להיות שילוב של שטיח צבעוני או פסים בקירות.

שיפוץ חדר אמבטיה

בדומה לחדר השינה, חדר אמבטיה אמור להיות מקום שקט ורגוע. צביעת חדר אמבטיה בצבעים אשר ינעימו את זמנכם היא השקעה משתלמת. אם נחזור אל תורת פאנג שווי לעיצוב יש לקחת בחשבון את הפנימיות של אותם דיירים אשר עושים בחדר שימוש. לאחר שבחרנו צבעים והתחשבנו באלמנטים הקיימים, נוכל להפחית את רמת האנרגיה השלילית על ידי צבעי אדמה כגון: צהוב או חום.

שיפוץ סלון או חדר אורחים

החוק הראשון לבחירת צבע עבור קיר בסלון או בחדר אורחים הוא לבחור את הצבע אשר יתאים לרוב הדיירים בבית. משום שכל אדם מגיב אחרת לצבע נרצה להתאים הרגשה שתתאים לרוב.

לא ממש משנה אם נצבע את חדר השינה, חדר אורחים או חלל אחר, צבע חדש מסוגל לייצר הבדל גדול בהרגשה. יש הטוענים כי אם אדם ייבחר את צבעי הבית על פי פאנג שווי יוכל להשיג משפחה  שישנה טוב יותר בלילה, נהנים מחדר האמבטיה, מהמקלחות, מחדר האוכל ומיחסים טובים יותר בין בעלי הבית.


ייעוץ חינם בנושא, קבלת הערכת עלויות ולוח זמנים, התקשר/י: 052-8633741.

או באמצעות טופס התקשרות:

שיפוצים
 
 
קבלן שיפוץ מקצועי

שיפוץ כללי

עושים צחוק מהעבודה

מעלים את ערך הנכס

עוברים או משפצים

הגשמת חלומות במינימום הוצאות

עיצוב פנים

צביעת הבית

מדריך שיפוצים

כתבת עיצוב סטוקו, נישות גבס

איי אם היא חברת שיפוצים מהמובילות בישראל,
  ומבצעת עבודות שיפוץ הבית, דירות, חנויות, משרדים ועסקים שונים אחרים.

  החברה משרתת מאות לקוחות באזור המרכז:

  • הרצליה, כפר שמריהו ורשפון
  • רעננה, כפר סבא והוד השרון
  • תל אביב, רמת גן וגבעתיים
  • חולון, בת ים וראשון לציון
  • פ"ת ומושבים בסביבה
  • ערים נוספות על פי דרישה.

  לאיי אם היכולת לספק מענה מהיר של עצמאי
  בשילוב עיצוב מקצועי, בנייה וגימור ברמת גימור
  גבוהה ללא פשרות, ועמידה בלוח זמנים.


שיפוצים בטמבור
שיפוצים בנירלט