שמירה על רהיטים וחפצים בזמן עבודת שיפוצים

טיפים חכמים שיחסכו מכם כאב ראש מיותר ועוגמת נפש בזמן עבודת שיפוצים.

שיפוץ דירה או בית קיים

אם מדובר על דירה או בית קיים אשר מתגוררים בו אנשים, בדרך כלל ניתן להבחין ברהיטים, חפצים ואלמנטים אחרים אשר בעלי הבית היו רוצים לשמר בזמן עבודת שיפוצים. כאשר החלטתם כי הדירה, הבית או העסק זקוקים לחידוש ומצאתם את בעל המקצוע המתאים לעבודה, יש לעבור בקפידה על החפצים והאלמנטים ולקבל החלטה. אילו מהאלמנטים אינם יכולים להישמר ומה יש לעשות על מנת לשמר את אותם האובייקטים שאכן ניתן לשמר.

ברוב המקרים בעלי הבית חושבים על שימור החפצים אך אינם מיישמים כהלכה ומה שקורה זה שעד שלא קורים נזקים, בעלי הבית אינם מבינים כי לא עברו על כל הפרטים.

לפניכם מספר טיפים מקצועיים שיחסכו מכם כאב ראש ועוגמת נפש לפני שתתחילו עבודת שיפוצים:

אובייקטים וחפצים שניתנים להזזה:

חלק מן האובייקטים והחפצים השונים ניתנים לשימור ביתר קלות על ידי פעולה פשוטה של הזזתם ממקומם למקום שמור יותר והרחק מהשטח המיועד לשיפוץ או עיצוב מחדש. ישנם אובייקטים קטנים כגון: שקעים, נורות, מנורות ואחרים אשר ניתנים לפירוק והרכבה מחדש ויכולים להתבצע אפילו על ידי בעלי הבית ועד למוצרים כבדים יותר כמו כלים סניטריים (כיור, אמבטיה, ברזים) אשר בעזרת בעל מקצוע מהימן ניתן לפרק ולהרכיב מחדש ללא שום בעיה.

כאשר מפרקים את האובייקטים שיש לשמר, קחו עצה והדביקו מדבקה אשר בעזרתה תוכלו לשייך את האובייקט לחדר ולמיקום הנכון בהרכבה. תוכלו ליצור מפת שיפוצים הכוללת את כל חדרי הבית ולהפריד את החלקים בעזרת מספרים. היתרון הגדול ביצירת מפת שיפוצים היא היכולת להרכיב את האובייקטים בחזרה ללא הסתבכות ובזבוז זמן מיותר.

יש להקפיד לשמור על החלקים כולם בהתאם למוצר. אם ניקח חלון לצורך העניין, נרצה לצרף אליו את הברגים, המשקוף והחלקים השונים האחרים ועל כל אחד להדביק מדבקה עם תת סימון למוצר העוטף ולאיזה חלק במפת השיפוצים הוא באמת שייך.

בזמן עבודת שיפוצים הכוללת עבודות הריסה ובנייה, עבודות גבס, עבודות צבע ובמיוחד במבנים ישנים, לא כל חלון, דלת או מוצר אחר יכול להתאים לכל החדרים והמיקומים ולכן מומלץ על יצירת מפת שיפוצים אשר תחסוך לכם את כאב הראש וזמן ההתקנה לאחר ביצוע העבודה.

אובייקטים וחפצים שאינם ניתנים להזזה:

ישנם אובייקטים וחפצים שונים שנרצה לשמר אך אינם ניתנים להזזה או אם אכן ניתנים אז העלויות גבוהות מאד ונרצה להימנע מהן. באופן כללי ניתן לעטוף חפצים בעיתונים, כמה שכבות של ניילון עבה (פצפץ) או אפילו בגדים ישנים יספקו את התשובה.

פנו קצת זמן לעניין זה והקפידו לשמור על החפצים. הדבר יקנה לכם שקט נפשי ופרויקט שיפוצים מוצלח אשר בסופו תיהנו מנחת ולא מעצבים.


ייעוץ חינם בנושא, קבלת הערכת עלויות ולוח זמנים, התקשר/י: 052-8633741.

או באמצעות טופס התקשרות:

שיפוצים
 
 
קבלן שיפוץ מקצועי

שיפוץ כללי

עושים צחוק מהעבודה

מעלים את ערך הנכס

עוברים או משפצים

הגשמת חלומות במינימום הוצאות

עיצוב פנים

צביעת הבית

מדריך שיפוצים

כתבת עיצוב סטוקו, נישות גבס

איי אם היא חברת שיפוצים מהמובילות בישראל,
  ומבצעת עבודות שיפוץ הבית, דירות, חנויות, משרדים ועסקים שונים אחרים.

  החברה משרתת מאות לקוחות באזור המרכז:

  • הרצליה, כפר שמריהו ורשפון
  • רעננה, כפר סבא והוד השרון
  • תל אביב, רמת גן וגבעתיים
  • חולון, בת ים וראשון לציון
  • פ"ת ומושבים בסביבה
  • ערים נוספות על פי דרישה.

  לאיי אם היכולת לספק מענה מהיר של עצמאי
  בשילוב עיצוב מקצועי, בנייה וגימור ברמת גימור
  גבוהה ללא פשרות, ועמידה בלוח זמנים.


שיפוצים בטמבור
שיפוצים בנירלט