הישרדות בזמן שיפוץ

לחיות בשלווה בזמן עבודת שיפוצים ולשרוד עד סופה

לשהות בעסק או לחיות בבית בזמן שיפוצים יכול להיות מלחיץ, במיוחד אם אתם מתכננים לעשות זאת לאורך על הדרך עד שהעבודה תסיים. אם מדובר על בית ומשפחה אז ברוב המקרים לילדים הכי קשה מהסיבה שלא יהיה להם מקום לשחק ולא יוכלו להתרוצץ בחופשיות ברחבי הבית. אם מדובר על שיפוץ גדול, מומלץ מאד פשוט לעבור למקום אחר למשך התקופה. 

מי צריך לדעת שעושים שיפוצים

לשכנים שלכם בוודאי שלא יהיה כיף לחיות עם מכולת פסולת או עגלת פינוי לפני ביתם למשך חודשים ובטח שלא ישמחו כשהשכונה השקטה הופכת לאתר בנייה. לכן, מומלץ ליידע את השכנים מראש על העבודה שעומדת להתבצע. כל עוד אלו שכנים נחמדים שמתחשבים, ברוב המקרים יתמכו בכם ויותר מזה, ישנם מקרים בהם יירצו לבוא לראות את התוצאה הסופית.

שיפוצים עם היד על הדופק

מומלץ להישאר בקשר מתמיד עם הקבלן ולבדוק עם המפקח את ההתקדמות היומיות בעבודה. סביר להניח שאם הקבלן או בעל המקצוע ייראו שאתם מעורבים ושואלים, הם גם ישתדלו לעבוד על פי התוכניות ולא יחפפו. במידה והבחנת בבעיה כלשהיא, מומלץ ליידע ולהתייעץ מיידית. אל תחכו! ככל שתקדימו להתריע כך יהיה קל יותר לסדר את הבעיה.

לוח זמנים לעבודת שיפוצים

וודאו כי הקבלן סיפק לכם את לוח הזמנים של העבודה, ואם אפשר בקשו את לוח הזמנים מפורט על פי שלבים, וזאת על מנת שתדעו בכל רגע נתון למה לצפות ולהבטיח כי העבודה תסיים בזמן.

תכנון מקדים ועבודה מסודרת

בעת עבודת שיפוצים, תאלצו להתמודד עם החלטות רבות בנושאים שונים. עד כמה שאפשר, מומלץ לתכנן מראש את העבודות שיש לבצע על מנת שיתאפשר לך זמן לבחון את כל האפשרויות ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר. החלטות גרועות מתבצעות כשאר ישנו לחץ של זמן ולכן מומלץ להימנע מכך. חשוב מאד לזכור כי לאחר שהתקבלה החלטה, מומלץ לא לשנותה אלא אם כן אין ברירה, שכן הדבר משפיע ישירות על תוספת כספית וזמן ביצוע.


ייעוץ חינם בנושא, קבלת הערכת עלויות ולוח זמנים, התקשר/י: 052-8633741.

או באמצעות טופס התקשרות:

 

שיפוצים
 
 
קבלן שיפוץ מקצועי

שיפוץ כללי

עושים צחוק מהעבודה

מעלים את ערך הנכס

עוברים או משפצים

הגשמת חלומות במינימום הוצאות

עיצוב פנים

צביעת הבית

מדריך שיפוצים

כתבת עיצוב סטוקו, נישות גבס

איי אם היא חברת שיפוצים מהמובילות בישראל,
  ומבצעת עבודות שיפוץ הבית, דירות, חנויות, משרדים ועסקים שונים אחרים.

  החברה משרתת מאות לקוחות באזור המרכז:

  • הרצליה, כפר שמריהו ורשפון
  • רעננה, כפר סבא והוד השרון
  • תל אביב, רמת גן וגבעתיים
  • חולון, בת ים וראשון לציון
  • פ"ת ומושבים בסביבה
  • ערים נוספות על פי דרישה.

  לאיי אם היכולת לספק מענה מהיר של עצמאי
  בשילוב עיצוב מקצועי, בנייה וגימור ברמת גימור
  גבוהה ללא פשרות, ועמידה בלוח זמנים.


שיפוצים בטמבור
שיפוצים בנירלט