טכניקות בחיפוי קירות - עיצוב קירות

קירות מעוצבים הן בחירה מועדפת לאלו המחפשים פתרון אסטטי בעל סגנון שונה שניתן להבחין בו

חיפוי קיר או עיצוב קיר בעזרת טיח הינה השיטה השכיחה על מנת ליצור קיר מעוצב אך גם אחת מן השיטות המסובכות יותר וקשות יותר לביצוע. כמות המים אשר משתמשים בה עם ערבוב נכון של חומרים שונים וטכניקות המשמשות להעברת החומר אל הקיר יוצרות תוצאות מבטיחות.

חיפוי קיר גבס היא דרך מצוינת להפוך את קיר גבס למעוצב יותר ולהסוות פגמים קטנים. טכניקות שונות בחיפוי קירות גבס יעשו את ההבדל בין קיר דק יותר או עבה. למרות שעבודת חיפוי יכולה להתבצע בצורה עצמאית, בוחרים בעלי נכסים רבים להשתמש בשירותים מקצועיים של חברות שיפוצים וזאת בשל העבודה שעבודה אינה מקצועית פירושה תוצאה לא טובה.

שיפוצים איי אם מציעה עבודת חיפוי קירות מקצועית על פי דרישת הלקוח

עיצוב קירות חיפוי קירות קיר מעוצב

שימוש לא נכון בחיפוי קירות הורס את העיצוב

גרימת נזק לעיצוב הקיר היא קלה. אלו המעוניינים להתיימר להיות מקצוענים משתמשים בכלים כמו שפכטל ומנסים ליצור רמת גימור בדומה למקצוען אך ערבוב לא נכון של החומר ודילוג על מקטעים עלולה ליצור נזקים והתוצאה תהיה דומה לעבודת התזה על טיח יותר מאשר שיפור עיצוב קיר גבס. על מנת לבצע עבודה מקצועית יש לדעת אילו חומרים לערבב ובאיזו כמות על מנת למנוע ייבוש יתר הגורם לפיצוצים ומצד שני טכניקות אשר ימנעו הבדלים בין החלקים השונים.

בשנות השישים והשבעים נפוצה מאד הייתה עבודת חיפוי המדמה עיצוב פופקורן ונוצרה על ידי ערבוב חומרים שונים והשארת החיפוי בצורה מיוחדת. עיצוב זה חלף שמנו ורבים מן המעצבים כבר אינם משתמשים בטכניקה זו מהסיבה הפשוטה שהיא אינה אטימה לרעשים.

טכניקת ריסוס לעיצוב קירות:

על מנת ליצור טקסטורה יפה ואינה חלקה כמו ברוב המקרים, חברות שיפוצים רבות משתמשות בטכניקת התזה על ידי אקדח מיוחד ובריסוס החומר על גבי הקיר על באמצעות אבקה אשר מעורבבת בדלי עם מים במקצועיות להשגת תוצאה עקבית ואחידה.

על מנת שעבודת חיפוי קירות תהיה משביעת רצון יש לשים לה שהריסוס יוצא בצורה אחידה מה שאומר שעבודה זו היא אינה פשוטה ודורשת מיומנות ותרגול.

במילים אחרות אם ברשותך הציוד הנכון, הזמן והכסף לבזבז על ניסיונות תוכל לבצע זאת בעצמך אך סבלנות היא בהחלט פונקציה שיש לקחת בחשבון; ובשל כך מחליטים בעלי בית רבים, שוכרים ובעלי משרדים להעסיק חברת שיפוצים מתמחה בעבודת חיפוי קירות ובעלת ניסיון רב בעיצוב קירות גבס על מנת לבצע את העבודה בשלמותה תוך עמידה בלוח זמנים ובהתאם לדרישתם.

אם ברצונך בקיר מעוצב ניתן להשתמש גם בעיצוב וחיפוי על ידי הדבקת טפט אך האופציה המומלצת בקרב חברות שיפוץ מובילות היא צבע היוצר טקסטורה מרשימה אשר מוכן מראש או נוצר על ידי ערבוב חומרים שונים.

הדבקת טפט כחיפוי קיר יצירתי

רבים מן האנשים מחפשים יצירתיות גדולה יותר מצבע על הקיר ואופנת הטפטים חוזרת ובגדול. קיימים בשוק סוגים שונים של טפטים מעוצבים במגוון רחב של עיצובים וכל אחד יכול לבחור היום מה שמתאים לו על פי הרגשתו וההתחברות האישית.

הדבקת טפט מעוצב בתמונה או בתבנית בהחלט נחשבת לדרך קלה יחסית ומוסיפה מימד נוסף לקיר קיים והפופולאריות רק הולכת וגוברת בעוד שהמחיר אינו ממש זול.

אם ברצונך לקבל ייעוץ מומחה ללא התחייבות בתחום חיפוי קירות,
צור קשר עם שיפוצים איי אם, צוות צעיר ומקצועי בכל תחומי הבנייה המעמיד לרשותך
ייעוץ מקצועי תוך מתן שירות ללא פשרות במחירים חסרי תחרות.


ייעוץ חינם בנושא, קבלת הערכת עלויות ולוח זמנים, התקשר/י: 052-8633741.

או באמצעות טופס התקשרות:

שיפוצים
 
 
קבלן שיפוץ מקצועי

שיפוץ כללי

עושים צחוק מהעבודה

מעלים את ערך הנכס

עוברים או משפצים

הגשמת חלומות במינימום הוצאות

עיצוב פנים

צביעת הבית

מדריך שיפוצים

כתבת עיצוב סטוקו, נישות גבס

איי אם היא חברת שיפוצים מהמובילות בישראל,
  ומבצעת עבודות שיפוץ הבית, דירות, חנויות, משרדים ועסקים שונים אחרים.

  החברה משרתת מאות לקוחות באזור המרכז:

  • הרצליה, כפר שמריהו ורשפון
  • רעננה, כפר סבא והוד השרון
  • תל אביב, רמת גן וגבעתיים
  • חולון, בת ים וראשון לציון
  • פ"ת ומושבים בסביבה
  • ערים נוספות על פי דרישה.

  לאיי אם היכולת לספק מענה מהיר של עצמאי
  בשילוב עיצוב מקצועי, בנייה וגימור ברמת גימור
  גבוהה ללא פשרות, ועמידה בלוח זמנים.


שיפוצים בטמבור
שיפוצים בנירלט